AktualnościPozostałeProjekty

24.10.2021 r. godz. 12:00 i 14:30 będzie miała miejsce premiera unikatowej gry wielkoformatowej „Z Sierakowa pod Chocim” przeznaczona dla zespołów 1- lub 2 osobowych. Planszówka w terenie? Dlaczego nie? Zapraszamy do udziału w grze wielkoformatowej, która poświęcona będzie mobilizacji szlachty i wojska na wyprawę chocimską i przemarszu do odległej twierdzy położonej nad Dniestrem. Tam potrzebni są żołnierze, którzy stawią czoła armii tureckiej. Gracze wcielą się w role dowódców werbujących żołnierzy i prowadzących chorągwie przez cały kraj. Obecnie trwają zapisy na wydarzenie – ilość miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem

➡️ sierakow_muzeum@p.pl,

➡️telefonicznie 612952392

➡️ przez profil na Facebooku Muzeum Zamek Opalińskich.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.