AktualnościProjekty

23.10.2021 r. godz. 12:00 wystartuje gra terenowa „Cesarski agent”. Jest to gra zespołowa (skład zespołu od 2 do 5 osób). Gra będzie prowadzona na terenie Sierakowa i w jej ramach uczestnicy poszukiwać będą, podróżując od punktu do punktu, ukrytego cesarskiego agenta, który działa na terenie miasta. Szpieg ten prowadzi wrogą działalność przeciwko Rzeczpospolitej i samym Opalińskim. Detektywi mają za zadanie wykonać zadania i odkryć kto jest agentem.

Gra prowadzona będzie przy udziale rekonstruktorów ze Stowarzyszenia „Pospolite Ruszenie”. W grze uczestniczyć mogą starsi i młodsi. Uczestnictwo jest darmowe. Obecnie trwają zapisy na wydarzenie.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem

➡️ sierakow_muzeum@p.pl

➡️telefonicznie 612952392

➡️ przez profil na Facebooku Muzeum Zamek Opalińskich.

Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.