Wyrusz z nami do świata gier fabularnych. Podczas nocnej rozgrywki przenieś się do czasów epoki napoleońskiej, przeżyj fantastyczną przygodę i spróbuj swoich sił z grami RPG. Ubierz się wygodnie, wczuj się w klimat i daj się ponieść wyobraźni.  Wszystkich miłośników historii oraz gier fabularnych zapraszamy do całonocnego grania na sierakowskim zamku. Rozgrywki prowadzone będą w nowo powstałym systemie „WIARUSI”, dziejącym się w czasach napoleońskich.

Startujemy 11.11.2022 r. o godz. 20:00 🎯Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału: tel. 61 29 52 392, przez wiadomość na Facebooku
lub email: sierakow_muzeum@wp.pl

Pamiętajcie! Ilość miejsc ograniczona. Więc kto pierwszy, ten lepszy. Zapewniamy dobrą zabawę i niezwykłe emocje!

Wydarzenie to finansowane jest ze środków Muzeum Historii Polski w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego