Sieraków uratowany! Pyrki znalezione! 🥔🥔

Wczoraj ponad 200 uczestników mierzyło się z wyzwaniami gry miejskiej w Sierakowie. Wszystkie drużyny badały poszlaki, wysłuchały zeznań świadków i spróbowały rozwiązać zagadkę uprowadzonych ziemniaków.🗺️

Kto zawinił? Kto był winny? I gdzie podziały się worki z jedzeniem? 🕵🏻 Szybko śpieszymy z informacją, że honor naszego miasta został uratowany i udało się odkryć prawdę! Nie było łatwo, ale tym razem drużyny żeńskie okazały się najlepsze w tropieniu prawdy.

🏆Wyniki tegorocznej gry miejskiej:

1. Gang wilczej stopy – 15 punktów

2. Dziewczyny z 8d – 14 punktów

2. Jesieniary – 14 punktów

Dziękujemy Szkole Podstawowej w Sierakowie, Szkole Podstawowej w Lutomiu oraz Zespołowi Szkół w Sierakowie za przygotowanie zawodników. Dziękujemy też pozostałym uczestnikom wydarzenia oraz wszystkim tym, którzy pomogli przygotować tegoroczną grę. Dziękujemy również za zaangażowanie wszystkich bohaterów gry, którzy doskonale odegrali swoje role i wspaniale realizowali swoje zadania. Musimy dodać, że my sami wspaniale się bawiliśmy, patrząc na zaangażowanie uczestników i ich zadowolone miny. Mamy nadzieję, że zobaczymy się również za rok i wspólnie rozwiążemy kolejną historyczną zagadkę. Serdecznie gratulujemy! 👏👏Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się wspólnie z grupą Pospolite Ruszenie Dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu „Patriotyzm Jutra” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.