Wystawa malarska Gabrieli Ceom

(08-08-2017)

Muzeum Zamek Opalińskich Powiatowa Instytucja Kultury zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa szwedzkiej malarki Gabrieli Ceom pn " Transformacje na Skraju Puszczy Noteckiej".
Wernisaż wystawy odbędzie się 12 sierpnia 2017 r. ( sobota) w gmachu Muzeum o godz. 18:00.
Wstęp wolny!

Wieczór uświetni występ zespołu NOHONO czyli poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego. NOHONO na scenie to mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych na podstawie technologi 3D mappingu. Wszystkie te elementy tworzone na żywo podczas występu sprawiają, że dźwięk i światło przestają być osobnymi elementami, łącząc się w spójną całość.
Facebook: https://www.facebook.com/nohonoX/