Festiwal Akordeonowy w Sierakowie

(10-05-2017)

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy na VII Festiwal Akordeonowy w Sierakowie.

Kontynuując tradycje Grupy Muzycznej Mikano, która zapoczątkowała organizację tej niezwykłej imprezy mamy ogromną przyjemność w tym roku zaprezentować trzy interesujące wydarzenia muzyczne.

Pierwszym z nich jest występ zespołu ludowego "Po Zagonach", który odbędzie się o godz. 13:00 na boisku Orlik w Sierakowie. Pozostałe koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00 przy Zamku Opalińskich i wówczas to wystąpi dla Państwa Tomasz Drabina z koncertem: "Nastrojeni do życia. Tomasz Drabina. "Nuty z filmowym akcentem. Argentyńskie i polskie tanga oraz kompozycje własne. Około godz. 21:15 zagra Witek Muzyk Ulicy - z zespołem, koncert "Gram dla Was".

Serdecznie Zapraszamy na koncerty - wstęp jest wolny.