Pozostałe artykuły

"My z tej Ziemi" - koncert patriotyczny

(17-12-2018)

Serdecznie zapraszamy 27 grudnia 2018 r. o godz. 18:00 na koncert patriotyczny pn. "My z tej Ziemi". Wykonawcami utworów będą absolwenci Akademii Muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu. W trakcie wieczoru usłyszeć będzie można utwory Napoleona Rutkowskiego, J.I. Paderewskiego, Feliksa Nowowiejskiego i innych polskich kompozytorów. W świat wydarzeń sprzed 100 lat wprowadzą nas powstańcze wspomnienia. Po koncercie nastąpi przejście na Plac Powstańców Wielkopolskich w Sierakowie, gdzie złożone zostaną kwiaty. Następnie odbędzie się pokaz pirotechniczny pn. "Nadeszła godzina wolności".

Serdecznie zapraszamy - wstęp wolny.

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.