Pozostałe artykuły

Prace remontowe przy Zamku

(30-05-2018)

Szanowni Państwo! Od dnia 5 czerwca 2018 r. planowane jest rozpoczęcie prac remontowych związanych z renowacją pozostałości skrzydła północnego Zamku w Sierakowie.

Prace remontowe zrealizowano w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejskie. Operacja pn. „Renowacja pozostałości północnego skrzydła Zamku Opalińskich w Sierakowie” mająca na celu zachowanie dziedzictwa historycznego regionu poprzez renowację zarysu skrzydła Zamku będącego jednym z najstarszych zabytków powiatu międzychodzkiego współfinasowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

W związku z tym, możliwe będą utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Stadnina (przy Zamku). Za powstałe niedogodności przepraszamy i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.